Zdrowie źródłem inspiracji gotowania
 • Poradnictwo żywieniowe


  Znajdą tutaj Państwo wiele cennych porad żywieniowych jak i sprawdzonych przepisów na zdrowe i smaczne potrawy. Staramy się być profesjonalni w tym co robimy - dobro naszego Pacjenta przede wszystkim. Wiemy, że aby osiągnąć pożądane i długotrwałe rezultaty należy działać kompleksowo, zmieniając nie tylko nawyki żywieniowe ale także dobierając odpowiednią aktywność fizyczną.

  Indywidualne podejście do Pacjenta, pozwala nam dobrać jadłospis który będzie zgodny z jego zapotrzebowaniem na składniki pokarmowe. Sporządzana dieta powinna być zdrowa, smaczna a zarazem nie skomplikowana. Powinna zachęcać i motywować do dalszego działania i nie traktowania diety jako czegoś złego tylko znaleźć w tym sposób na swoje życie i odżywianie. W mojej pracy w pacjentem chcę się skupić nie tylko na odchudzaniu ale na uświadomieniu pacjentom dlaczego warto zmienić nawyki żywieniowe zwłaszcza u dzieci.

O nas

 • Serdecznie Witamy na naszej nowej stronie.

  W pracy dietetyka najważniejszym celem jest nie tylko indywidualne podejście ale przekonanie pacjenta że zmiana nawyków odżywiania może być nie tylko przyjemna ale również nie wiąże się z wyrzeczeniami, czego najbardziej się obawiają osoby chcące przejść na dietę.
więcej

Śledź nas!

 • Facebook

  Facebook

  Polub nasz kanał na Facebooku i bądź na bieżąco!